Milí priatelia už roky pomáhame sociálne slabším . Pršiel čas kedy sme to aj oficiálne zlegalizovali formou občianskeho združenia. Žabiatko pomáha o.z. Pred dvoma rokmi sa k pomoci ľudom pridala aj pomoc nechceným a zatúlaným zvieratám.

Dovoľte mi predstaviť naše občianske združenie. Žabiatko pomáha o.z. je niekedy poslednou šancou na pomoc rodinám v núdzi , slobodným matkám a opusteným zvieratám. Tieto aktivity už robíme roky prostredníctvom nášho zariadenia Žabiatko jasličky škôlka, ale tento rok sme to už poňali aj  formou občianskeho združenia Žabiatko pomáha o.z.. Naše aktivity si viete pozrieť tu: facebook: Žabiatko pomáha o.z., Zabiatko jasličky škôlka

Chceli by sme pomáhať viac … Takmer denne ma kontaktujú rodiny v núdzi, že nemajú na jedlo , lieky, oblečenie, obuv, či pomôcky pre deti do školy. No my im nedokážeme pomôcť, nakoľko naše finančné možnosti sú veľmi obmedzené.

Pomáhame slobodným matkám s deťmi , ktoré boli ťažko skúšané životom. Deťom zabezpečujeme celodennú starostlivosť v našom zariadení aby si mamka mohla nájsť prácu a začať fungovať ako normálna rodina v rámci jej možností.  Pomáhame jej nájsť prácu , pomáhame jej so zabezpečením stravy aspoň na čas pokiaľ sa nepostaví na vlastné nohy.

 A my chceme pomáhať viac !!!  

Spolupracujeme tiež z občianskymi združeniami a súkromnými osobami , ktoré zachraňujú nechcené a opustené zvieratá.

Verím v dobro ľudí , že môžeme pomáhať, robiť svet lepším. Sme tu pre ľudí, ktorí sú často na pokraji chudoby, bez jedla či základných potrieb. Sme tu pre  každé opustené a nechcené zviera, ktoré si zaslúži láskavý domov a plné bruško.  Spoločnými silami dokážeme viac!!!

Preto Vás prosíme o finančný príspevok: SK53 0900 0000 0051 8494 9458

Ja viem žiadame veľa, no je to jediná možnosť ako vieme pomáhať robiť svet lepším.

Vraví sa, nemôžeme pomôcť každému , ale každý môže pomôcť niekomu.

Spojme spoločne svoje sily a skúsme aj nemožné.

Tento rok sme tiež poberateľmi 2% z daní prosím pomôžte nám urobiť svet lepším

Žabiatko pomáha o.z.

Myslavská 37/53, 04016 Košice

IČO: 50 065 858

Ďakujeme Vám

Ak ste fyzická osoba – zamestnanec, nezabudnite do 15. februára 2021 požiadať svojho zamestnávateľa o ročné zúčtovanie preddavkov na daň a vystavenie Potvrdenia o zaplatení dane zo závislej činnosti. Toto potvrdenie je veľmi dôležité, nakoľko povinnou prílohou k vyhláseniu o darovaní 2 %. Potvrdenie o zaplatení dane spolu s vyplneným Vyhlásením o poukázaní 2% je potrebné doručiť na daňový úrad v mieste Vášho bydliska.  

Ak si neviete poradiť kľudne nás kontaktujte a my vám pomôžeme -:)

Ak ste fyzická osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie,  stačí v daňovom priznaní pre fyzické osoby vyplniť údaje v kolónkach pre poukázanie 2%. Viac informácií. 

Ak ste právnická osoba, tiež nám môžete poukázať 1,0 % (2 %) z dane. Postup nájdete tu.

Naše činosť si viete pozrieť každý deň na týchto odkazoch:

https://www.facebook.com/search/top?q=%C5%BEabiatko%20pom%C3%A1ha%20o.z.

https://www.facebook.com/groups/540806959813152